Kochani Czytelnicy, zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o modlitwę i materialne wsparcie. Trwają właśnie prace nad wersją rosyjską, niemiecką i angielską tej strony. Jak możesz pomóc? - WIĘCEJ
Start Pomoc w trudnościach

Pomoc w trudnościach

Gdzie szukać księdza egzorcysty? Gdzie odbywają się modlitwy o uwolnienie? - Jeśli potrzebujesz pomocy w uwolnieniu od działania złego ducha, zapoznaj się z poniższymi artykułami.Jak rozpoznać działanie złego ducha? Czy potrzebuję egzorcysty?

Jeśli nie jesteś pewien, czy doświadczasz na sobie lub bliźnim działanie złego ducha, to najlepiej podziel się swoją wątpliwością z księdzem parafii, np. przy okazji spowiedzi świętej. Możesz też dokonać wstępnego rozpoznania samodzielnie. W jaki sposób? 

 
Spowiedź - podstawa uwolnienia

"Spowiedź jest skuteczniejsza od egzorcyzmu!" - pisze egzorcysta diecezji rzymskiej, ks. Gabriele Amorth - "Złego ducha bardziej złości spowiedź w konfesjonale, czyli wydzieranie mu dusz, niż egzorcyzmowanie, które oznacza wyrwanie mu ciał."

 
Pierwsza pomoc - dla siebie

Jeśli w Twoim otoczeniu mają miejsce zdarzenia podobne do tych, jakie opisane zostały w rozdziale  "Objawy działania złego ducha" , zastosuj się do poniższych rad.

 
Pierwsza pomoc - pomoc innym

Jeśli masz kontakt z osobą dręczoną przez złego ducha, zaproponuj tej osobie pomoc w przystąpieniu do sakramentu spowiedzi. To pierwszy i najważniejszy krok ku nawróceniu i odcięciu wpływów demonicznych.

 
Jak znaleźć księdza egzorcystę?

Każda diecezja w Polsce ma przynajmniej jednego mianowanego księdza egzorcystę. Jak się z nim skontaktować?

 Facebook