Wspomóż nasze inicjatywy

Zobacz: www.egzorcyzmy.katolik.pl!

Poniższe treści pochodzą ze strony www.egzorcyzmy.katolik.pl. Zapraszamy Cię do odwiedzin tej strony – znajdziesz tam najbardziej wyczerpujące i pełne informacje na te oraz inne tematy!

Kochani Czytelnicy, zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o modlitwę i materialne wsparcie naszej strony.
Pragniemy ewangelizować także inne kraje w temacie zagrożeń duchowych. Pragniemy dotrzeć z treściami naszej strony do czytelników różnych krajów, a zwłaszcza do Rosji, gdzie jest pilna potrzeba. Tematyka, jaką poruszamy na tej stronie jest bardzo mało popularna w innych krajach, albo nawet nie ma jej wcale! Brakuje stron katolickich poruszających sprawę egzorcyzmów w Kościele, za to jest całe mnóstwo stron szerzących satanizm, wróżbiarstwo, magię i New Age.

Konieczne są zatem prace przy tworzeniu obcojęzycznych stron zawierających niezbędne porady duchowe i ostrzeżenia o działaniu złych duchów we współczesnym świecie, a szczególnie o posłudze uwalniania od złych duchów. Trzeba dokończyć tłumaczenie tej strony. Niestety nie obejdzie się bez materialnego wsparcia tych celów. Do tej pory sami pracowaliśmy nad stroną, poświęcając jej czas i własne środki finansowe. Jednak tłumaczenie na inne języki przekracza nasze możliwości.

 

Siostro, Bracie, jeżeli możesz nas wesprzeć dobrym słowem lub finansowo to zapraszamy Cię do współpracy! Będzie to wielkim darem serca dla ewangelizacji naszych Braci i Sióstr na całym świecie!

 

Do tej pory otrzymaliśmy 66 Euro wpłaty z Polski i 0 Euro z Niemiec. Starczy to na pokrycie kosztów serwera przez 9 miesięcy.

 

Redakcja

 

Trwają właśnie prace nad wersją niemiecką i angielską tej strony. Jak możesz pomóc?

1. Wpłata przez PAYPAL egzorcyzmy@katolik.pl

2. Wpłata na rachunek bankowy

mBank 44 1140 2004 0000 3602 2819 5560 Tytułem: Wsparcie dla www.egzorcyzmy.katolik.pl

 

Donation:

Leave a Reply